ON-LINE

Рівненські рятувальники привітали своїх колег у АТО

середа, 30 грудня 2015

Рівненські рятувальники привітали з новорічними святами колег, які перебувають на Сході країни

29 грудня, напередодні новорічних свят рятувальники Рівненщини зібрали і передали своїм колегам, які виконують завдання за призначенням у районах проведення АТО, продукти харчування та теплий одяг, в тому числі шапки і шарфи із логотипами місцевого народного футбольного клубу «Верес».

«Ми постійно опікуємося нашими працівниками, які несуть службу в непростих умовах далеко від дому, щоб забезпечити їм підтримку та надати необхідну допомогу. Незабаром Новий рік, тому разом з колегами ми вирішили надіслати продукти харчування та теплий одяг нашим працівникам, які зараз перебувають на Сході, тим самим привітати їх з новорічними святами», - зазначив начальник Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.

Такі ж святкові подарунки цього дня отримали і працівники групи ліквідації наслідків аварій аварійно-рятувального загону Служби порятунку Рівненщини, що нині виконують завдання з відновлення інфраструктури у населених пунктах Донбасу.

ДОВІДКА

Нині на Сході України, крім зведених загонів ДСНС, працюють ще й медичні працівники Служби порятунку. Так, троє співробітників медичної служби Головного управління ДСНС України у Рівненській області на спеціальному медичному автомобілі з усім необхідним реанімаційним обладнанням щодня супроводжують у районах антитерористичної операції рятувальників зведеного піротехнічного загону ДСНС, які здійснюють роботи з гуманітарного розмінування територій навколо ліній електропередач у Донецькій області. Разом з тим, медики Служби порятунку Рівненщини у разі потреби надають лікувально-профілактичну допомогу військовослужбовцям, особовому складу ДСНС України, а також не відмовляють і цивільному населенню.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного