Учасник українського гурту співпрацює з рашистами

Колеги вже відхрестились від нього

Гурт MegamasS
Гурт MegamasS

В окупованому Мелітополі деякі журналісти перейшли на бік росіяін.

Серед них Денис Дорофєєв — український журналіст, автор текстів пісень метал-гурту MegamasS і колишній ведучий Radio Submarina.

Мелітополь - його рідне місто.

Раніше він працював у ТРК «МТВ-плюс», що належала колишньому нардепу від ОПЗЖ Євгенові Балицькому. Зараз він також співпрацює з окупантами.

Інші учасники MegamasS вперше прокоментували цю ситуацію. Хлопці опублікували звернення в соцмережах, в якому відхрестились від свого автора.

- Нам дуже важко дається цей пост. Важко усвідомити те, що сталося, навіщо він це зробив, що ним керувало і чого чекати від нього далі. І що подумав би про цю ситуацію Василь Стус, якого Денайс називав одним з улюблених поетів, — пише гурт.

Також MegamasS наголосили, що свою проукраїнську позицію не приховують ще з 2014 року. Зараз музиканти служать в ЗСУ, ТРО та волонтерять.

Джерело: СЛУХ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень