Убиває навіть гадюк: на Закарпатті живе унікальний кіт-змієлов (ФОТО)

Час від часу, як і будь-який мисливець, він хизується своїми трофеями

Кіт-змієлов. Фото ілюстративне
Кіт-змієлов. Фото ілюстративне

Цього диво-кота звати Маркіз. Він живе у селі Чорна Тиса, що на Рахівщині (це на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей).

Якось проливні зливи у цьому гірському селі спровокували зсув, який пошкодив хату. У стінах утворилися чималі тріщини, через які до оселі почали лізти всілякі гади, в тому числі й отруйні карпатські гадюки, укус яких може призвести до смерті ????

Такий вигляд мають змії після зустрічі з Маркізом
Такий вигляд мають змії після зустрічі з Маркізом

Одна з гадюк, що пробралася в хату, вкусила 82-річну бабусю. Родичі швидко відвезли її у лікарню, де була рятівна сироватка, тож жінці дуже пощастило, передає depo.ua.

Саме після цього кіт Маркіз, який живе у цій родині, наловчився полювати на гадюк! Це при тому, що через невелику масу тіла укус гадюки для кота виявився б смертельним.

Тварина це розуміє, тому полює дуже обережно. Господарка розповідає, що коли змія заповзає у двір, той нишком до неї підкрадається, зненацька нападає, відразу хапаючи за голову, і відгризає гаду головешку.

За день Маркіз може вполювати 2-3 змії.

 

Однак він їх не їсть – лише вбиває.

Господарка розповідає, що зазвичай це виглядає так: «Заносить у хату свіжу змію – голова відгризена, а хвіст ще звивається. Я кричу з переляку й намагаюся його вигнати, а він дивиться й ніби запитує з подивом: «Ти що, хазяйко? Диви, яку я здобич вполював!» ????

Господарка і кіт-змієлов на ім'я Маркіз
Господарка і кіт-змієлов на ім'я Маркіз

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Більше оголошень