У знаменитої пари народилася дитина

Учасник «One Direction» та відома співачка вперше стали батьками

Зірка групи «One Direction» Ліам Пейн вперше став батьком: у 23-річного співака і його 33-річної подруги, співачки і колишньої учасниці групи «Girls Aloud» Шеріл Коул, народився син.

Новини про поповнення в родині Шеріл і Ліам протягом декількох днів успішно приховували від ЗМІ, а потім оголосили про народження сина в соціальних мережах.

В офіційному Instagram Шеріл Коул з'явилося повідомлення про те, що минулої середи, 22 березня, у пари народилася дитина. Поряд з повідомленням в Instagram було опубліковано перше фото молодого батька - Ліама, який тримає на руках новонародженого сина. Ім'я для дитини поки не придумали.

 

 

On Wednesday 22nd March Liam and I became parents to an incredibly beautiful, healthy baby boy, weighing 7lb 9 and looking like a dream. Although he still doesn't have a name he is already stealing hearts. We are all madly in love and overwhelmingly happy with our little arrival. Happy Mother's Day to all the mothers around the world. A day that now has a different meaning to me forever

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень