У водоймі Рівного глушили рибу електроловом

Це сталося у дендропарку "Ювілейний"

Про цей випадок розповів Радіо Трек депутат міськради Рівного Олександр Нестерук, на виборчому окрузі якого розташований дендропарк. 

Це сталося 10 чи 11 квітня. Через це у штучній водоймі дендропарку спливла мертва риба. Браконьєри не зважають на те, що у цей період у риби нерест і ловити її не можна. Ще й нищать її таким варварським способом.

 

Хотілося б попросити, щоб патрульна поліція бувала у парку, наглядала за порядком тут. Адже ми з активними представниками громади вже навели у парку порядок, а вандали неодноразово нищили розташовані тут на пляжі сонцезахисні накриття, інше майно.   

Речник патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко запевнила, що у дендропарку "Ювілейний" бувають поліцейські:

Наші працівники патрулюють усе місто у міру своїх можливостей. Бувають і в названому парку. Приміром, вони виїжджали туди, коли горіли тут хатинки. Втім, щоб патрульні частіше звертали увагу на парк, хай депутат на ім'я начальника патрульної поліції спрямує депутатське звернення.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень