У водоймі Рівного глушили рибу електроловом

Це сталося у дендропарку "Ювілейний"

Про цей випадок розповів Радіо Трек депутат міськради Рівного Олександр Нестерук, на виборчому окрузі якого розташований дендропарк. 

Це сталося 10 чи 11 квітня. Через це у штучній водоймі дендропарку спливла мертва риба. Браконьєри не зважають на те, що у цей період у риби нерест і ловити її не можна. Ще й нищать її таким варварським способом.

 

Хотілося б попросити, щоб патрульна поліція бувала у парку, наглядала за порядком тут. Адже ми з активними представниками громади вже навели у парку порядок, а вандали неодноразово нищили розташовані тут на пляжі сонцезахисні накриття, інше майно.   

Речник патрульної поліції Рівного Оксана Юрченко запевнила, що у дендропарку "Ювілейний" бувають поліцейські:

Наші працівники патрулюють усе місто у міру своїх можливостей. Бувають і в названому парку. Приміром, вони виїжджали туди, коли горіли тут хатинки. Втім, щоб патрульні частіше звертали увагу на парк, хай депутат на ім'я начальника патрульної поліції спрямує депутатське звернення.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень