Кому у Рівненському зоопарку згодують півтонни риби? (ФОТО)

Нагадаємо, вчора, після проведення чемпіонату України з риболовного спорту, Рівненському зоопарку подарували 427 кілограмів риби

Ми вирішили поцікавитися у працівників зоопарку, хто ж споживатиме таку кількість риби. Науковий співробітник Анна Паршина розповіла, на який термін та кому вистачить імпровізованого корму:

Приблизно, згідно раціонів наших тварин, нам її вистачить приблизно на місяць. Найбільше в нас будуть харчуватися нею птахи ібіси та пелікани.

Як зазначає Анна Паршина, серед хижаків, що споживатимуть рибу – сервали, рисі та пуми. Однак все ж найбільше дістанеться саме пернатим – близько 70% подарованої риби.

Зберігатимуть рибу в спеціальних величезних холодильних камерах, що є на території зоопарку, разом із власними запасами.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень