У центрі Венеції встановили …пеніс (ФОТО)

Бетонний пеніс з'явився на площі Святого Марка у Венеції. Відповідні знімки опублікували на сторінці «Венеція - це не Діснейленд» в Instagram. До речі, автор скульптури зобразив пеніс у масці через пандемію коронавірусу.

Побачивши таке, поліцейські намагалися позбутися від білої інсталяції, але не змогли.

Бригада спробувала негайно це прибрати, але безрезультатно, оскільки він зроблений з бетону, - наголошується в підписі до фотографії.

Бетонний пеніс заважив 200 кг і згодом його таки вдалося прибрати. Місцевій пресі також вдалося знайти автора скульптури, який зі зрозумілих причин захотів залишитися невідомим. Про свою роботу він розповів таке:

Пеніс – це символ життя. Моя інсталяція означає, що Венеція жива і повинна жити. Попри все.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Sai chi c’era oggi in Piazza San Marco?” “No, chi?” “Sto *****!” Ci segnalano che l’oggetto in questione sarebbe stato depositato ieri in Piazza San Marco da ignoti indisturbati. I vigili avrebbero tentato di rimuoverlo subito, ma inutilmente, visto che è in cemento. Rimandiamo in attesa di aggiornamenti sul suo destino

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень