У центрі Рівного рятуватимуть від спеки

Тут встановлять освіжаючу рамку

Бійці ДСНС у ці хвилини встановлюють освіжаючу пожежну рамку, де під тиском подають тонкорозпилену прохолодну воду. Кожен охочий має змогу пройди скрізь рамку.

Така водяна завіса дозволяє освіжитись та запобігти тепловим та сонячним ударам, а особливою перевагою конструкції є її мобільність, за допомогою чого можна легко перемістити в будь-яке необхідне місце.

В роботі Державної служби України з надзвичайних ситуацій таку рамку використовують для відпрацювання заходів реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із аваріями з викидом (виливом) небезпечних хімічних, або радіоактивних речовин.

Така ідея боротьби зі спекою неодноразово застосовувалась колегами з інших областей України, які, в свою чергу, запозичили його у жителів інших європейських країн – Іспанії, Португалії, Греції.

На початку літа на вулицях польських міст встановлюють спеціальні водяні завіси, які працюють на сонячних батареях, що дозволяє розпорошувати воду автоматично, як тільки на вулиці стає душно.

Отож з 11 години на майдані Незалежності бійці ДСНС рятуватимуть рівнян від спеки до вечора. І працюватимуть так у дні найбільшої спеки.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень