У Рівному не вистачає пожежних депо

Щоб рятувальники могли вчасно прибути на пожежу

Про це повідомив на засіданні міськвиконкому начальник міськрайонного управління Держслужби надзвичайних ситуацій Віктор Бабак:

Взагалі в цілому по місту Рівне, як мінімум, три пожежних депо не вистачає для того, щоб забезпечити нормативний виїзд в радіусі 3 кілометри.

Міський голова Рівного Володимир Хомко на це зіронізував, що в Рівному не вистачає і залізниць, й аеродромів. І додав, звертаючись до Віктора Бабака:

Це  – ваші проблеми. У вас є своє Міністерство – вирішуйте. Пробивайте гроші і будуйте нам пожежні частини. Ми підтримаємо на сесії.

 

Насправді, це слушне зауваження. Я відповідаю з емоціями, але насправді, слушне. Будемо працювати над цим. Але, очевидно, що не за рік це зробимо.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень