У центрі Рівного хочуть прокласти нову дорогу (ФОТО)

Тому міськрада вирішила поки не продавати тут землю

43 кв метри землі біля свого приміщення на вулиці Мазепи, 19 хотіла купити на земельних торгах Рівненська торгово-промислова палата. І використати для будівництва та обслуговування адмінбудинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови. Тож звернулася за цим до міськради.

Це питання розглянули на останній сесії. Але проти виставлення ділянки на торги виступив радник міського голови Рівного Дмитро Котляров:

Там справа зараз уже стоїть великий 12- чи 14-поверховий житловий будинок. А вулиця Ніколаса Арндта (від Соборної до Сагайдачного) повинна пройти між оцими будиночками і торгово-промисловою палатою і вийти на вулицю Мазепи. Логіка така, що нам потрібно утворити там три квартали. І оце буде продовження вулиці Ніколаса Арндта, яка буде з’єднувати Сагайдачного і Мазепи – це одна з цих частинок.

 

Виділення цієї земельної ділянки унеможливить прорізання там вулиці.

Дмитро Котляров

Міський голова Рівного Володимир Хомко підтримав Котлярова і додав:

Я з великою повагою ставлюся до цієї людини, яка просила там цю земельну ділянку. Але якщо ми підемо зараз на поступки, ми справді знищимо цю вулицю.

 

А так ми цілий квартал розрулюємо. Є хороша ідея: зробити виїзд біля «Бочки» (і ми таки доб'ємо його) і зробити односторонній прохід звідси. Ми розв’яжемо ці вузькі вулиці. Не зробимо ідеально. Але зробимо набагато краще, ніж зараз є.

 

Якщо цю земельну ділянку виділимо – на цьому ставимо хрест. Тому прошу зараз не голосувати за це. Відкласти на довивчення і повернутися до цього питання. Подумаємо, як якийсь компроміс знайти. Я нічого не маю проти торгово-промислової палати.

Тож міська рада вирішила відкласти це питання для додаткового вивчення.

Супутникове фото кварталу, про який йде мова. Збільшується, є нанесені вулиці. Єдине, що нам не вдалося знайти тут вул. Ніколауса Арндта

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень