У центрі Рівного буде бокс: битимуться і дівчата

Великий проаматорський турнір влаштовує бійцівський клуб "Праджат"

Турнір відбудеться на відкритому рингу поблизу торгового центру "Злата Плаза" у суботу, 20 серпня. Початок о 16 годині. Проаматори і професіонали зійдуться у боях з тайського боксу та кікбоксингу.  

Начальник міського управління культури і туризму Рівного Тарас Максименко, який теж є учасником клубу "Праджат", обіцяє, що буде гаряче.  

Перелік учасників суботніх боїв - внизу. У ньому є і дівчата. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень