У свиней на Рівненщині виявили африканську чуму

Це у селі Гільча Друга Здолбунівського району, що за 15 км від райцентру

Говорить начальник відділу організацїі протиепізотичної роботи Головного управління Держпродспоживслужби Рівненщини Володимир Новосад:

Одна з громадянок утримувала сім свиней, з яких двоє захворіли і загинули. Повідомила вона ветеринарну службу. Та виїхала, відібрала патматеріал від цих загиблих тварин і направили на Львів. Африканська чума підтвердилася.

За словами Володимира Новосада, усі свині цієї громадянки були забиті і спалені. Проведено у дворі дезінфекцію. В селі введено карантин.

Володимир Новосад також закликав мешканців у випадку хвороби тварин звертатися до ветеринарів, а загиблих тварин, щоб уникнути поширення недуги, закопувати на глибину не менше, ніж 2 метри. Бо

збудник африканської чуми і в замороженому м'ясі, і в трупах, і в гною живе до півроку.  

 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень