У Тараканові два десятки свиней здохли від чуми

Тварин спалили

Фото ілюстративне

У Тараканові, що на Дубенщині, знищили понад півсотні свиней, хворих на африканську чуму.

У понеділок до Держпродспоживслужби звернувся підприємець, у якого почали гинути тварини на свинофермі в урочищі «Знесення». Тож спеціалісти ветмедицини виявили у нього на фермі 22 трупи свиней.

У кількох з них відібрали зразки тканин, за якими і встановили, що тварини були хворі. Усе поголів’я довелося знищити, розповідає керівник Держпродспоживслужби у Рівненській області Володимир Лазарчук:

Ми відібрали чотири зразки від загиблих свиней. Направили їх в інститут лабораторної діагностики в Києві. Там підтвердилося, що свині хворі на чуму. Тож нам довелося провести низку заходів, зокрема знищити 55 свиней. Їх спалили, а приміщення сьогодні дезінфікуватимуть.

Тепер Тараканів закриють на сорокаденний карантин. Там спеціалісти зачищатимуть територію, де виявили заражених тварин і шукатимуть прояви хвороби в сусідніх господарствах.

Про інші спалахи африканської чуми свиней на півдні Рівненщини поки що не повідомлялося. Щодо підприємця поліцейські проводитимуть розслідування.

Раніше, 8-го жовтня, у Тинному на провулку Клубному також знайшли тушу свині.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень