У супермаркеті Рівного з покупця знімають додаткову плату. А ви бачили у своєму чеку такий «бонус»?

Але в «Торбі» кажуть, що все законно

В одному з супермаркетів Рівного до вартості товару в чеку вказують ще й  додаткову плату за обслуговування.

Наша слухачка надіслала нам фотодокази з оголошенням, яке розміщене на розрахунковій касі. В ньому вказано, що з покупця знімають за 100 грн покупки - майже 3 грн комісії, а при розрахунку карткою – майже 4 грн.

Чи є в такому ноу-хау голос закону, розповіла заступник начальника головного управління Держпродспоживслужби області Оксана Немкович:

Судити чи законно це – дуже важко, потрібно провести перевірку по цьому суб’єкту господарювання. Але якщо суб’єкт господарювання попередив про цю послугу якимось оголошенням, то це може бути і законно. Це є додаткова послуга, кожен покупець може обирати, чи ходити в цей супермаркет і купувати цей товар.

Представник магазину Роман Пограничний пояснив цю комісію тим, що саме так підприємство покриває свої витрати, адже магазин працює без націнок.

Хоча, багато рівнян стверджують, що ціни у супермаркеті не є найнижчими у порівнянні з іншими магазинами. А також споживачі скаржаться, що оголошення про додаткову плату обслуговування розміщене лише біля каси при виході з магазину, коли вже просто незручно повертати товар. 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram

Юлія Вознюк Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень