У США продають морозиво, яке не тане

Таке морозиво винайшов 34-річний Роб Коллінгтон,  засновник компанії Gastronaut Ice Cream.

Він зізнався, що підглянув ідею в музеях космосу, які продають морозиво сухої заморозки. У цьому музейному морозиві використовуються найдешевші і низькоякісні інгредієнти, і єдина його перевага в тому, що воно не тане.

Роб три роки працював над власною версією нетанучого морозива, випробовував різні продукти, проїхав понад 20 000 миль по США, Мексиці і Канаді в їх пошуках, а також зібрав $ 35 тисяч на свій проект за допомогою сервісу Kickstarter.

В результаті він створив нетануче супер-преміум морозиво для гурманів. Технологія його створення складна: з підготовленої суміші віддаляється рідина шляхом сухої заморозки і за допомогою вакууму. Отриманий продукт має температуру навколишнього середовища, а потрапляючи в рот, створює таке ж прохолодно-кремове відчуття, як звичайне морозиво.

Нетануче морозиво випускається в трьох варіантах: мексиканський шоколад, м'ятний шоколад і вершки з печивом. Найближчим часом воно з'явиться в Нью-Йорку, а також буде продаватися онлайн на сайті винахідника.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень