У школах Рівного оголошено карантин

До понеділка наступного тижня

У Рівному уже відбулося засідання спеціальної комісії медиків та освітян. Зважаючи на зафіксований у п’ятницю ріст захворювання на грип та ГРВІ, особливо серед дітей шкільного віку, комісія вирішила оголосити карантин.

Карантинні заходи у Рівному триватимуть з вівторка до наступного понеділка, 12 лютого.

 

У п’ятницю комісія міськвиконкому збереться знову на засідання та аналізуватиме показники захворюваності, аби вирішити, чи продовжувати карантинні заходи у місті, чи відновлювати навчання. 

Як стало відомо Радіо Трек, нині перевищення порогового рівня захворюваності у місті не зафіксовано. Проте члени комісії керувалися показниками різкого зростання захворюваності, зафіксованого у п’ятницю.

Проти впровадження карантину у школах міста виступав начальник міського управління охорони здоров’я Віктор Іськів та завідувач епідеміологічного відділу обласного лабораторного центру МОЗ у Рівненській області Віктор Мороз.

Вони наполягали, що показники захворюваності не критичні. Що у лікарнях міста немає пацієнтів з ускладненнями від грипу чи ГРВІ.

Втім, члени комісії вирішили, що важливіше перервати ланцюжок передачі захворюваності, аби діти кілька днів побули вдома та змогли відновити здоров’я.  

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram    

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень