Чи відшкодують діабетикам Рівного інсулін, куплений за їхній кошт

Адже через те, що життєво необхідного препарату в аптеках не видають безплатно, вони вимушені інсулін купувати

Начальник міського управління охорони здоров’я Рівного Віктор Іськів каже, що такий перехідний період, коли діабетики не можуть отримати безплатно інсулін, буває щороку. Тож лікарі-ендокринологи намагаються заздалегідь забезпечити хворих препаратом:

Лікарі вже знають і це вже відпрацьовано роками, що цих інсулінозалежних хворих вони забезпечують інсулінами, як мінімум до середини січня, а то й  на весь січень.

 

Якщо такий випадок стався, що інсуліну безплатного нема, хворим просто треба було звертатися до свого ендокринолога. Якщо він руками розводить, нічим не може допомогти -  до головного лікаря. На тому рівні всі питання вирішувалися.

Що стосується відшкодування купленого інсуліну, то механізму повернення коштів, каже Віктор Іськів, нема. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія 

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Більше оголошень