У Сарнах побудують серцево-судинний центр за зекономлені десятки мільйонів гривень

Економили на медобладнанні

У Сарнах планують збудувати кардіо-судинний центр. Медзаклад у північній частині області необхідний, адже подібне відділення з новітнім обладнанням наразі є лише в Рівному. Крім того, за світовими стандартами, хворих мешканців Полісся до обласного центру транспортувати надто довго.

Гроші на облаштування центру в Сарнах, закупку туди ангіографічного обладнання тощо вже знайшли. Необхідні півтора мільйона вдалося зекономити на проекті Світового банку на Рівненщині. Як саме, розповість координатор проекту в області Сергій Рибачок:

У нас пройшло кілька закупівель, де нам вдалося суттєво зекономити кошти. Зокрема на закупівлі швидких нам вдалося більше 200 тисяч доларів США. На закупівлі ангіографічного обладнання майже півмільйона, на закупівлі електронного реєстру. По низці інших закупівель ми також завжди йдемо з економією. 

Приміщення для центру знайшли в місцевій райлікарні, куди представники Світового банку поїдуть завтра на огляд. Питання про виділення коштів банку на розробку проектно-кошторисної документації винесуть на першій сесії облради після Нового року, каже координатор.

Після проведення тендеру, наступним кроком буде виділення грошей на ремонтні роботи та закупку обладнання. Рибачок сподівається, що облаштування центру вдастся розпочати наприкінці наступного року. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень