У самісінькому центрі Рівного відкриють ЦНАП. Завтра

Тепер у «Златі Плазі» можна буде оформити документи

Керівництво ТРЦ надало площу під територіальний підрозділ ЦНАП в оренду за 1 гривню, повідомляє міська рада.

У середу, 26 грудня, о 12:00 у Рівному в Торгово-розважальному центрі «Злата Плаза» відбудеться відкриття територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг.
 

У новому ЦНАП надаватимуть такі послуги:
 

реєстрація місця проживання та видача різних видів довідок у цій сфері, реєстрація бізнесу, надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та з Державного земельного кадастру, консультації у сфері паспортних послуг та реєстрація в електронній системі керування чергою відвідувачів.

Реалізація вказаного проекту забезпечить доступність, оперативність, своєчасність надання адміністративних послуг, мінімізує кількість документів, процедурних дій та візитів необхідних для їх отримання, оскільки, ТРЦ «Злата Плаза» має вигідне територіальне розташування, адже знаходиться у центральній частині міста та зручну транспортну доступність, додають у ЦНАП.

Нагадаємо, центр надання адмінпослуг Рівненської міської ради функціонує на майдані Просвіти, 2, поблизу обласної адміністрації.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень