У родині відомого телеведучого Володимира Остапчука сталося горе

Остапчук втратив бабусю

В українського телеведучого Володимира Остапчука померла бабуся Оля. Їй було 95 років, а  нещодавно вона пережила інсульт.

Про це Радіо ТРЕК повідомляє з посиланням на  Instagram-сторіз ведучого.


Володимир зазначив, що встиг попрощатися з рідною людиною ще минулого тижня. 

Ви знаєте, що у мене є дві бабусі, мамина і татова. І батька бабуся, вона сама жила в селі. Ну, їй звичайно допомагали, батьки приїжджали.

 

І зараз трапилася не дуже хороша штука, у бабусі був інсульт, і бабусю привезли. Тепер у мами моєї дві мами, які живуть в Умані. Приїхав допомогти і звичайно побачити бабульок, - говорив нещодавно Володимир.

Наші новини у Telegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень