У рівнянки зловмисники викрали всі іграшки

І традиційно - гроші та коштовності

Мешканка Рівного Тетяна Сидорчук напередодні ввечері виявила, що її будинок обікрали. Вкрали гроші, коштовності та, що примітно, шкільний рюкзак сина та усі дитячі іграшки, пише жінка у Facebook:

Ніколи не думала що буду писати щось подібне:))) Сьогодні в нашій оселі маленьке горе.... Розпочну спочатку:поїхали по малечу в садок о 15:40 потім по справах, ввечері заїхали провідати родичів... додому повернулися о 21:00!!!! Після того як відкрили вхідні двері виявили несподіванку....все в хаті перевернуто? викрадено золоті прикраси,гроші, і що саме смішно: шкільний рюкзак старшого сина і всі дитячі іграшки (металеві модельки, машинки на радіокеруванні, роботи) меншого сина:(((( Злодії виявилися "культурними твар@ми"техніку побутову не зачіпили:)))

Рівнянка пише, що викликала поліцейських о 23:35, однак ті на момент публікації не приїхали. Зв'язатися з Тетяною наразі не вдалося.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень