

Причиною пожежі жінці назвали несправний газовий стояк
Проблему обговорювали на засіданні бюджетної комісії міськради Рівного. Адже потерпіла звернулася до влади за матеріальною допомогою. Це Наталія Середа (на фото вгорі), яка мешкає у трикімнатній квартирі у двоповерховому будинку на вулиці полковника Тютюнника, 1-А (в районі обласного військового госпіталю). Вона розповіла:
Другий поверх повністю згоріло все, всі меблі і все. Перший поверх затоплено. 11 січня це трапилося.
Я була в Дубаса (керівник "Рівнегазу" - Авт.) . Він навіть не зреагував на це взагалі. Я кажу: «Я буду будувати знову? Ви мені перенесіть той газовий стояк».
Я - все одно, що на війні. Той газовий стояк стоїть, він пропускав газ.
Депутати порадили жінці звертатися до суду з позовом до газовиків. І проголосували за те, щоб виділити потерпілій 30 тисяч гривень з резервного фонду бюджету. Тепер це рішення бюджетної комісії ще має підтримати на сесії міськрада.
До речі, ситуацію Наталії Середи прокоментували у "Рівнегазі"
Радіо Трек: НОВИНИ
Переведення годинників змінили: з’явилося уточнення про літній час 2025
Що робити зі знайденим на городі курячим яйцем: народні прикмети
Рахунок пішов на тисячі: німці масово не пускають до себе українців
Українська вчителька отримала «розрив свідомості» від зарплатні у Німеччині
В ці дати народжуються діти-вчителі
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415