Ситуацію жінки, в якої згоріла оселя, прокоментували у «Рівнегазі»

Потерпіла скаржилася не несправний газовий стояк, через який буцімто виникла пожежа

Про цю історію ми повідомляли у публікації У рівнянки згорів будинок. Депутати радять судитися

Прес-секретар "Рівнегазу" Ольга Зайчук прокоментувала це так:

Ймовірною причиною загоряння електроізоляційного з'єднання на газовому стояку на вулиці Полковника Тютюнника, 1-А стало потрапляння електричного струму на внутрішні металеві комунікації, які сходяться до котла, що свідчить або про несправність електропостачання в будинку, або ж про те, що хтось використовував сталеві трубопроводи (ймовірно, систему опалення) як заземлення (виходу в 0) з метою крадіжки електроенергії.

 

На жаль, такі випадки на Рівненщині непоодинокі і завершуються, зазвичай, плачевно.

 

З приводу звернення Наталії Середи до газовиків, то в ПАТ «Рівнегаз» чекають на дзвінок потерпілої, щоб у час її присутності вдома перенести газовий стояк згідно з її вимогами та технічними можливостями газорозподільної компанії.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень