У Рівному з'явиться ще один Центр

Енергоефективності

У Рівному відкриють центр енергоефективності та енергозбереження. Заклад працюватиме у сьомому корпусі НУВГП, що на вулиці Карнаухова.

В центрі консультуватимуть людей у питаннях енергозбереження, проводитимуть семінари з тренінгами та готуватимуть енергоаудиторів.

Докладніше розповідає проректор НУВГП Валерій Сорока:

Ми маємо відповідно до наших домовленостей з держенергоефективності сертифікувати та видавати посвідчення енергоаудиторів.

 

Комісія вже створена, яка видаватиме сертифікати, вже є попередні заявки на сертифікацію. Друге чим центр займатиметься – це проведення семінарів, тренінгів, презентація нових технологій.

Офіційно центр відкриють 23 листопада під час проведення бізнес-форуму «Велике Рівне. Енергоефективність». Запрацює він вже після форуму.

Заклад створили на базі наявного університетського центру. До створення нового закладу долучилася й міська влада, що значно розширить його функції.

Зокрема планується залучати в місто за допомогою центру якомога більше програм, що стосуються енергозбереження.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень