У Рівному з’явиться новий паркінг

Міські депутати виступили за рішення надати землю під сучасний паркінг у одному із мікрорайонів Рівного

Зокрема бюджетна комісія міської ради, яка збиралась у міськвиконкомі 3 серпня, радитиме іншим міським обранцям голосувати на сесії за відведення землі під новий паркінг. Мова йде про земельну ділянку на вулиці Гагаріна, що за торговим центром «Новус».

Під час засідання комісії депутат Сергій Васильчук зауважив:

Землю можна надати саме під паркінг, а не під гаражі. Оті страшні  «черепахи» не треба будувати. Якщо готові зробити потрібний тому мікрорайону паркінг – сучасне містечко для машин, то землю можна виділяти.

Тож питання про включення земельної ділянки на вул. Гагаріна до переліку таких, що підлягають продажу на земельних торгах бюджетна комісія Рівнеради погодила. Так само депутати у комісії погодились надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення цієї земельної ділянки.

Тож останнє слово за депутатами міської ради.

Нагадаємо, сесія міської ради запланована на 10 серпня.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень