У Рівному з'явиться міська лікарня №2

Залізничну лікарню реорганізують у міську лікарню № 2

Рівнерада вже затвердила акт приймання-передачі з державної у комунальну власність територіальної громади Рівного цілісного майнового комплексу відділкової лікарні станції Рівне Львівської залізниці і вирішила реорганізувати залізничну лікарню у міську лікарню № 2. 

Очільниці міського управління охорони здоров’я Вікторії Покоєвчук доручили створити комісію з реорганізації. Про це повідомили в прес-службі Рівненської міської ради.

Нагадаємо, у Рівному призначили головного наглядача за охороною здоров'я. Він слідкуватиме за розподілом лікарняних благодійних внесків та захистом прав пацієнтів.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень