![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Вони відстоюватимуть права найбільш вразливих груп населення
ВІЛ-інфікованих, хворих на туберкульоз та інші найбільш уразливі групи населення відтепер захищатимуть по-новому. 12 червня Всеукраїнський проект «Захист прав людей, що живуть з ВІЛ, хворих на туберкульоз та уразливих груп населення» представили у Рівному. До нього долучилися й представники БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та Української Гельсінської спілки з прав людини.
За словами представника проекту «Громадські детективи» Сергія Іллюка, організація протидіятиме порушенням прав уразливих груп населення.
Зокрема, цю категорію людей намагатимуться захистити від неправомірних дій правоохоронних органів та медиків, які відмовляються надавати їм кваліфіковану допомогу. Тобто, громадські детективи проводитимуть власні розслідування, які у подальшому ініціюватимуть запуск офіційних розслідувань і притягнення винних до відповідальності.
Для цього у Рівному повинні створити цілу команду детективів до якої увійдуть адвокати, журналісти, представники ГО та самі представники найбільш уразливих груп населення. Усі вони працюватимуть на волонтерських засадах.
Особливу увагу громадські детективи приділятимуть порушенням прав людей, які приймають наркотичні речовини та секс-працівникам, які перебувають на замісній терапії.
Ось що з цього приводу каже юрист приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у Рівному Олена Романова:
Наша мета – показати людям, що вони мають підтримку, що вони можуть отримати юридичну допомогу, юридичний захист. Відповідно, вчасно отримувати належну кваліфіковану медичну допомогу. Окрім юридичного консультування, ми в окремих випадках надаємо судовий супровід – медіацію в державних органах. Люди все-таки повинні знати, що у них є можливість отримати допомогу, у тому числі й безоплатну.
До слова, більшість ВІЛ-інфікованих та хворих на туберкульоз приховують свій статус через дискримінацію. Відтепер вони матимуть можливість відстоювати свої права, звернувшись до спеціалістів за адресою: м. Рівне, вул. Кавказька, 7 або за наступними номерами:
097-895-16-27 – юрист Олена Романова,
096-821-06-64 – громадський детектив у Рівному Сергій Іллюк.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
У Рівному – високий відсоток дітей, щеплених вакциною БЦЖ
У Рівному зменшилася захворюваність на туберкульоз
Смерть малюка нібито від вакцини БЦЖ: яка ситуація на Рівненщині?
У Здолбунові дитина захворіла на туберкульоз. Яка ситуація з хворобою в області?
В яких районах Рівненщини найбільше хворих на туберкульоз
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК