У Рівному з’являться вулиці Червонія та Музичка

На їх честь перейменують вулиці, які до цього були названі іменами комуністів

У Рівному з’являться вулиці Василя Червонія та Олександра Музичка (Сашка Білого). Голова облради Володимир Ковальчук звернувся до міської ради з проханням перейменувати одну з вулиць обласного центру на честь видатного українського політика, народного депутата України чотирьох скликань, Члена Вищої церковної ради УПЦ КП, голови парафіяльної ради рівненського Свято-Покровського собору та голови Рівненської облдержадміністрації у 2005-2006 роках Василя Червонія, таким чином, вшанувавши його пам'ять. Втім, яка саме вулиця носитиме ім`я Червонія, Володимир Кловальчук ще не знає, каже, вирішуватимуть це на громадських слуханнях:

 

- Я взнав, що вже посткомуністичні вулиці будуть перейменовувати і одразу взяв ініціативу по одній із вулиць, щоб вона була в честь Василя Червонія. Ну, на громадських слуханнях будемо визначати (яка саме вулиця, -ред.)

Зазначимо, що аналогічну пропозицію на одному з засідань комісії в міській раді озвучила нещодавно й заступник міського голови Галина Кульчинська.

Тим часом, начальник міського управління культури Тарас Максименко каже, що також є пропозиція про перейменування однієї з вулиць на честь Олександра Музичка. Які саме вулиці перейменують на честь знаних рівнян, поки не відомо. Ці питання вирішуватимуть на засіданні спеціальної комісії з перейменувань вулиць. Експертна рада у складі істориків та громади міста засідатиме у п’ятницю о 15 год. в приміщенні редакції газети «7 днів».

Нагадаємо, на виконання закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні» у Рівному готується рішення про перейменування 32 вулиць. 

А тут можна переглянути пропозиції щодо перейменувань вулиць.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень