У Рівному хочуть заборонити будівництво у центрі міста

Зокрема, мова йде про майдан Короленка

Про скандал навколо розбудови кафе "Джемм", що на майдані Короленка, 1 у Рівному ми писали у публікації Кафе в центрі Рівного заважає жити сусідам

Через це депутати міськради Рівного хочуть перевірити графік роботи і законність реконструкції кафе, а для цього - створити спеціальну комісію з міських обранців на чолі з депутатом Олександром Крюковим. Тож питання про це збираються винести на розгляд однієї з найближчих сесій міськради. І вже оприлюднили відповідний проект рішення. 

Окрім цього, у депутатів є думка про те, щоб взагалі через цей конфілкт запровадити мораторій на будівництво на майдані Короленка. Тож це вони виклали у проекті рішення міськради, який теж збираються розглянути. 

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень