У Рівному звільнили агресивних маршрутників (ВІДЕО)

Які днями побилися за пасажирів

З роботою розпрощалися водії 39-ї і 55-ї маршруток, які днями влаштували шарпанину на Північному. Відео інциденту того ж дня виклали в Мережу (відео з фейсбук-сторінки «Твоє Рівне»):

А вже сьогодні на це відео відреагували у міському управлінні транспорту: його начальник доручив негайно звільнити обох водіїв.   

Між тим, одного з них у Рівному добре знають, адже чоловік вже «засвітився» аналогічним вчинком наприкінці минулого року.  Іншого ж рівняни захищають – кажуть, раніше до нього претензій не було.

Втім, звільнили обох, щоб для інших це стало наукою, пояснює начальник міського управління транспорту Віталій Миронюк:

8 липня на зупинці громадського транспорту стався такий неприємний інцидент. У ньому знову взяв участь той самий водій, що й торік, і знову ж він став ініціатором цієї шарпанини. Тому рішення прийняли швидко – без будь-яких сентиментальних моментів.

 

А іншого водія звільнили «за компанію», щоб неповадно було іншим. Бо там був і момент перегонів. Це такий собі профілактичний захід для багатьох інших водіїв, які гоняться за пасажирами.  

Крім того, рівненським перевізникам рекомендували не брати звільнених маршрутників на роботу повторно. Втім, самі водії ще мають право це рішення оскаржити.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень