У Рівному зростає кількість хворих на сальмонельоз та ГКІ

У Рівному продовжує зростати кількість хворих на сальмонельоз та гострі кишкові інфекції.

У нашому місті показники захворюваності сальмонельозом є вищими від середьообласних утричі. Також за 4 місяці 2016 року у Рівному вже зареєстровано 52 випадки сальмонельозу проти 15 випадків за цей же період минулого року. Серед хворих майже половина – діти.

Найбільш розповсюдженими факторами поширення інфекції є курячі яйця (більше 60% випадків хворих), а також м'ясні вироби.

Невтішна епідситуація в місті також із захворюваністю на гострі кишкові інфекції (ГКІ). Показних хворих є вищим від середньообласного у 2,5 рази. Так, із 275 випадків ГКІ – майже 70 відсотків діти. Третина всіх людей захворіли на ГКІ через недотримання  правил особистої гігієни, також чимало хворих вживали неякісні ковбасні вироби та м'ясні продукти.

У санепідслужбі Рівного зазначають, що зростанню захворюваності на ці інфекції сприяє відсутність належного контролю за якістю харчових продуктів і недотримання санітарного законодавства на об’єктах торгівлі, у місцях громадського харчування та в організованих дитячих колективах.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень