У Рівному знизять тариф на тепло

Міський голова сподівається, що цього вдасться досягти ще до початку опалювального сезону

Проте, наскільки ж зменшать рівнянам оплату за тепло – поки невідомо. Зараз це рішення проходить процедуру погодження з національною комісією, що здійснює регулювання у сфері комунальних послуг і затверджує тарифи. Поки лише відомо, що зниження тарифу відбуватиметься, в тому числі, за рахунок списання майна, яке «Рівнетеплоенерго» не використовує, говорить Володимир Хомко:

 

- Більшість ідей самого Коропецького, я його дуже переконливо просив. І знайшли спосіб. Посписуємо багато майна, яке вони беруть в оренду, яке непотрібно, інші джерела. Не хочу зараз забігати наперед, але ми приблизно знаємо, що є суттєвий резерв. Ще за час існування, такого не було, щоб підприємство саме просило знизити тариф. Ну, побачимо, я не думаю, що НКРЕКП відмовить. Ми порахували, багато можливостей знайшли і організаційних і інших.

 

Володимир Хомко також додав, що «Рівнетеплоенерго» зараз активно удосконалює і замінює тепломережі, адже до кінця цього року абсолютно усі споживачі мають бути забезпечені лічильниками, а отже, усі втрати тепла ляжуть на плечі підприємства, а не споживачів.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень