ON-LINE

У Рівному знесли гараж інваліда війни. У гаражі була небезпека

п'ятниця, 25 жовтня 2019
Це сталося у дворі багатоповерхівки на проспекті Миру, 27

Фото ілюстративне

Скаржитися на несправедливе знесення гаража на сесію міськради прийшла дружина інваліда війни, який є військовим у відставці і працює нині юристом обласного перинатального центру, Наталія Савісько. Вона розповіла:

За бажанням депутата Анни Іванової штурмом знесли гараж інваліда війни, який зараз перебуває на лікарняному ліжку після важкої операції і попереду – інша.

 

Звернення про поновлення дозволу на встановлення гаража Ігор Савісько подав до міської влади у 2016 році. Два роки чекав відповідь. І однією й тією ж датою його повідомили, що підготовлено проект про поновлення дозволу, і тією ж датою був виданий документ-розпорядження про демонтаж гаража, відповідно до скарги Анни Іванової.

 

Скарг від жителів будинку не було. Гараж нікому не заважав. Він перебував там 15 років. Місце для встановлення вказав ще мер Віктор Чайка. Він був з дозволом, виданий інваліду І групи. Про дату знесення гаража власника ніхто не попередив. І тихо без попередження гараж і всі речі, які були у ньому, вивезли у невідомому напрямку.

Наталія Савісько

На захист колеги Анни Іванової став депутат Олександр Курсик, який звернувся до дружини інваліда зі словами:

Я був разом з колегами-депутатами, коли ми відкривали цей гараж. І ви маєте погодитися з тим, що ваш гараж був розташований безпосередньо біля дитячого спортивного майданчика. Всередині були паливо, були каністри і небезпечні речі.

 

Тому, Володимире Євгеновичу ( звернувся до міського голови - Авт.), це має бути принципово для всіх: біля таких спортивних, дитячих майданчиків гаражі всі мають бути знесені. Це має бути безпечно для наших дітей.

Виступає Олександр Курсик

Міський голова сказав скаржниці, що її почули. І попросив подати письмову офіційну заяву.   

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
  • Знайдено посвідчення учасника бойових дій

    У Рівному знайдено посвідчення учасника бойових дій на прізвище Трачук...
  • Знайдено документи на Титарчук

    Знайдено документи на прізвище Титарчук Микола. Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного