У Рівному змінять склад міськвиконкому

Зроблять це на сесії міськради

На засіданні міськвиконкому

Змінити склад міськвиконкому міськрада Рівного має намір через те, що затвердила нового заступника міського голови - Віталія Германа. Відповідно, замість попереднього заступника Руслана Шевчука у склад виконкому збираються ввести Віталія Германа.  

Віталій Герман ще поки працює керівником Центру надання адмінпослуг і пояснює:

Ще чекаю на одну довідку з Києва. З Антикорупційного комітету. Але вже входжу в курс справ заступника міського голови Рівного.

Як писав сайт Радіо Трек, Віталія Германа не злякав розмір зарплати заступника міського голови, тож він прийняв пропозицію міського голови зайняти цю посаду. 

Нагадаємо, що у складі міськвbконкому Рівного - 22 особи. Серед них з міської влади - міський голова і два його заступники, керуючий справами міськвbконкому, секретар міськради, начальник управління бюджету та фінансів. 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень