У Рівному збираються знести незаконно встановлений кіоск

Міський голова хоче це зробити до завершення каденції

У Рівному знесуть МАФ, який встановили у сквері Українських добровольців. Рішення ухвалили на засіданні міськвиконкому, яке було останнім у цій каденції.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, споруду розмістили просто на газоні перед Рівненською районною лікарнею: 

Це виписали за моєю спиною. Розраховуючи на те, що я йду через місяць і так воно й «кане в лєту». Ні. Я подивився, перевірив. Тепер їм буде по повній програмі. Цей кіоск знесемо.

Міський голова пояснює, що кіоск можна знести, оскільки встановили його з порушенням і так незаконно виданих містобудівних умов.

Володимир Хомко запевняє, що намагатиметься ліквідувати споруду до завершення каденції. І додає, що встановлення кіоску лобіювали аж зі столиці.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень