У Рівному з'ясують, хто скидає нечистоти у водойми

Міський голова Рівного видав ще 24 квітня розпорядження про створення для цього спеціальної комісії

Причиною створення комісії стала петиція Андрія Мартинюка до міської влади Рівного щодо незаконних скидів у річку Устю, а також звернення головного лікаря обласної дитячої лікарні Віталія Бойка щодо забруднення штучної водойми Гідропарку біля будинку на вулиці Нестерова, 21.

Віталій Бойко розповів, що саме змусило його подати звернення:

«Бруд тече невідомо звідки, і це, вочевидь, говорить про каналізаційні води. Спостерігати подібну картину в ХХІ столітті - не надто приємно. І якщо це нікому не потрібно, то необхідно самому приймати рішення.»

Чи розглядала вже ці питання спецаільно створена комісія, ми запитали у її голови і заступника начальника управління ЖКГ Рівного Володимира Лапюка. Він пояснив:

«Переді мною лежить розпорядження міського голови ще з 24 квітня. Ми досі не розглянули заяву по тій простій причині, що я був тиждень у відпустці. Коли з відпустки повернеться секретар, який входить в цю комісію - тоді ми вийдемо в повному складі, обговоримо це питання і будемо приймати відповідні рішення»

Також Володимир Лапюк додав, що до складу комісії, окрім нього, входять дев'ятеро компетентних осіб.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень