У Рівному завершується екологічний конкурс

В рамках конкурсу школярі змагалися, хто збере найбільше батарейок для спеціальної утилізаці

Учні НВК №2 принесли на конкурс сім кілограм батарейок, ЗОШ №13 — одинадцять кілограм і учні з трьох класів ЗОШ №18 зібрали понад тридцять сім кілограм  батарейок.

За словами організаторів конкурсу така активність дітей справді приємна, адже важливо популяризувати бережне ставлення до екології серед школярів.

За період конкурсу до нього долучилися учні не лише рівненських шкіл, а й Тучинської школи-інтернату. Ті, хто найбільше зібрали батарейок до нового року, вже отримали подарунки до свят. Так само буде визначено переможців конкурсу серед учнів, які стали учасниками вже в 2016 році. Конкурс добігає до завершення і вже у березні відбудеться нагородження його найактивніших учасників.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень