У Рівному затримали ймовірного крадія велосипедів (ФОТО)

Підозрілого чоловіка помітили небайдужі рівняни

Як повідомляє патрульна поліція Рівненщини, у вівторок близько 6 ранку, поліцейські отримали виклик про двох невідомих осіб, які по вулиці Кавказькій вели велосипеди, які, як стверджував заявник, ймовірно їм не належать.

Правоохоронці на місці виклику оглянули територію, та в кущах біля будинку виявили два велосипеди та невідомого чоловіка схожого за описом на того,  якого змалював  заявник.

Під час спілкування з 35-ти річним громадянином останній помітно нервував та плутався в показаннях.

На місце події поліцейські викликали слідчо-оперативну групу. Перевірка цього факту триває.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень