У Рівному запланована масштабна реконструкція ще однієї вулиці

Аби пішоходам було зручно

Тротуар та велодоріжка згодом з’явиться на вулиці Чорновола у Рівному.

Йдеться про відрізок дороги від колишнього басейну «Авангард» до заїзду на територію житлового комплексу «На Щасливому».

Для створення комфортних умов для пересування пішоходів чиновники готові перенести зупинку громадського транспорту у Новому дворі.

Поки сам проект реконструкції вулиці Чорновола дописують у проектному інституті. Про те, що вже зроблено повідомив заступник міського голови Віталій Герман:

Ми зараз там працюємо на повну силу. Ми провели геодезичні дослідження і зараз проводимо попередні розрахунки. Щодо перенесення зупинки громадського транспорту у Новому дворі, біля церкви, то вже вирішили, що її перенесемо. Також ми визначилися щодо розв’язки, яка веде на територію житлового комплексу «На Щасливому». Там не зрозумілий такий поворот, то ми його переробимо.

З місцем, куди перенесуть зупинку громадського транспорту, ще не визначилися.

Натомість вже відомо, що до реконструкції вулиці долучаться власники ЖК «На Щасливому».  

Більше про реконструкцію ми писали тут: Глобальний проект ремонту дороги на вулиці Чорновола розробляють у Рівному

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень