У Рівному вже близько 40 років працює свій Доктор Хаус

Схвальний відгук про медиків міської лікарні залишила у мережі пацієнтка

У соцмережі Фейсбук рівнянка Вікторія Остапенко залишила відгук після перебування у відділенні ургентної хірургії рівненської міської лікарні. Зокрема, вона захоплюється роботою Петра Жилінського, Андрія Жилінського, Руслана Скорика та іншими лікарями та персоналом лікарні.

Вікторія написала таке:

Хочу подякувати неймовірним Професіоналам: Петрові Павловичу Жилінському та Андрію Петровичу Жилінському,Руслану Володимировичу Скорику, лікарям та персоналу відділення ургентноі хірургії міської лікарні.За місяць знайомства,не за самих веселих обставин, я побачила з середини роботу хірургів. Це Дуже тяжка праця, це стрес, це чужий біль та відчай. Петро Павлович Жилінський- це гуру, це епоха в медицині , надзвичайна людська та чоловіча харизма, 40-ка річний досвід, золоті руки та потужний розум,він міг би бути прототипом Доктора Хауса❤️та Айболіта, з елементами Франкінштейна 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень