Відтепер в Рівному зможуть здійснювати складні операції

В Рівненську міську центральну лікарню закупили нове обладнання

[media=71647]

Електрокоагулятор дасть можливість робити такі операції, як резекція, малоінвазивним способом, тобто за мінімального хірургічного втручання.

Для того, аби навчити місцевих хірургів працювати з новим обладнанням, до Рівного завітала делегація спеціалістів з білоруського міста Брест. Закордонні лікарі на своєму досвіді продемонстрували ,як працювати з новим апаратом, під їх керівництвом рівненські медики провели кілька операцій. Спеціалісти відзначають, що тепер багато операцій, для проведення яких потрібно було їхати до іншого міста, тепер можуть виконати в нас. Далі розповідає лікар-хірург Брестської обласної лікарні Геннадій Журбенко:

На сьогодні операцію на грижі стравохідного отвору діафрагми можуть провести наші колеги з Рівненської міської лікарні. Вони оснащені технічно, після нашого плідного навчання в них є, хай і невеликий, але практичний досвід, який, ми надіємося, вони будуть дуже активно розвивати в подальшому.

[media=71646]

Закупили апарат за кошт міського бюджету, витратили  на нього близько півмільйона гривень.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень