У Рівному випускники з Луганщини навчатимуться безкоштовно

Найуспішнішим випускникам шкіл зі Сходу забезпечать безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах обласного центру

Фінансову допомогу впродовж шести років надаватимуть рівненські підприємці десятьом учням Луганської області, які цьогоріч успішно складуть ЗНО та висловлять бажання навчатися у Рівному. Про це сьогодні на брифінгу ОК «Захід» розповів старший офіцер відділу цивільного військового співробітництва ОК «Захід» Андрій Рисюк: 

– Знайшлись люди, громадяни міста Рівного, які виявили бажання учня, який закінчує школу, здавши ЗНО, влаштувати в Рівне, щоб людина отримала освіту. Щоб людина отримала путівку в життя. Дуже приємно, що нас чують і розуміють. Хочу сказати, що таке відношення пересічних громадян Західної України дає розуміння, що ми разом. Нам не байдужі ті проблеми, які зараз є на Сході.

Крім того, на брифінгу військові розповіли про весняний призов на строкову військову службу. Так, з Рівненської області у травні-червні цього року планується призвати 534 громадянина України для служби у Збройних силах України, Національній гвардії, Держприкордонслужбі та Держспецслужбі транспорту.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень