У Рівному випускники з Луганщини навчатимуться безкоштовно

Найуспішнішим випускникам шкіл зі Сходу забезпечать безкоштовне навчання у вищих навчальних закладах обласного центру

Фінансову допомогу впродовж шести років надаватимуть рівненські підприємці десятьом учням Луганської області, які цьогоріч успішно складуть ЗНО та висловлять бажання навчатися у Рівному. Про це сьогодні на брифінгу ОК «Захід» розповів старший офіцер відділу цивільного військового співробітництва ОК «Захід» Андрій Рисюк: 

– Знайшлись люди, громадяни міста Рівного, які виявили бажання учня, який закінчує школу, здавши ЗНО, влаштувати в Рівне, щоб людина отримала освіту. Щоб людина отримала путівку в життя. Дуже приємно, що нас чують і розуміють. Хочу сказати, що таке відношення пересічних громадян Західної України дає розуміння, що ми разом. Нам не байдужі ті проблеми, які зараз є на Сході.

Крім того, на брифінгу військові розповіли про весняний призов на строкову військову службу. Так, з Рівненської області у травні-червні цього року планується призвати 534 громадянина України для служби у Збройних силах України, Національній гвардії, Держприкордонслужбі та Держспецслужбі транспорту.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень