У Рівному встановлюють посилений контроль за ринками і маршрутками

Через велику кількість скарг на їхню роботу

Усі ринки міста і спецтранспорт відтепер будуть посилено контролювати.

Сьогодні у Рівнераді відбулася оперативна нарада міського голови Володимира Хомка з директорами і представниками міських ринків.

Через велику кількість скарг на порушення ними карантинних обмежень та появу на території міста стихійних торговищ в обласному центрі створять спеціальну комісію, яка розбиратиметься у ситуації, а поліція спільно з громадськими формуваннями тим часом - посилено патрулюватиме території ринків.

ФОТО "Ритм"

Крім того, сьогодні патрульні отримали доручення активізувати перевірки громадського транспорту на предмет дотримання карантинних вимог.

Усіх порушників притягуватимуть до відповідальності, наголошують у міській раді.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень