Чоловік помер від ускладнень COVID-19. Ситуація на Рівненщині станом на вечір

У понеділок видужало 37 осіб

Станом на вечір 15 червня на Рівненщині зареєстровано 10 нових випадків захворювання на COVID-19.

Це хворі з:

  • Березнівського району – 1 (с.Зірне);
  • Рівненського району – 5 (смт Клевань -1, с.Городище -1, с.Обарів – 3);
  • Сарненського району – 2 (с.Чабель);
  • Володимирецького району – 2 (смт Володимирець, с.Кідри).
     


Таким чином в Рівненській області наразі маємо 2472 випадки захворювання на коронавірусну хворобу.

Через ускладнення, викликані COVID-19, уже 48 летальних випадків. Сьогодні помер 64-річний мешканець зі смт Володимирець, — повідомив очільник краю Віталій Коваль.
 

Подолали хворобу 1353 жителі області. Одужало ще 37 осіб з Гощанського, Костопільського, Острозького, Рівненського районів та міста Рівне.

В роботі лабораторії залишається 240 зразків.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень