У Рівному вшанують воїнів-інтернаціоналістів

До 27-ї річниці виводу військ з Афганістану

У понеділок, 15 лютого, у Рівному відбудуться заходи, присвячені 27-й річниці виводу військ з Афганістану та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Зокрема, розпочнуться заходи о 10:00 рухом колони Пам'яті від Будинку офіцерів до пам'ятника воїнам, що загинули у локальних війнах (біля обласної бібліотеки та озера «Лебадинка»), де відбудеться покладання вінків та проведення мітингу-реквієму за участю ветеранів та місцевої влади.

Після мітингу в Рівненському міському палаці культури «Текстильник» (вул. Гагаріна, 6) відбудеться вшанування воїнів-інтернаціоналістів, а також концерт за участю групи «Долг» з міста Тернопіль.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень