Для дітей у театрі ляльок – новинка

У Рівненському театрі ляльок поставлять нову виставу «Бармалей». Над нею працюють молоді та креативні викладачі Київського національного університету кіно, театру та телебачення імені Карпенка-Карого.

Вистава матиме виховний характер і покликана показати дітям, що потрібно вести себе виховано та чемно. За основу сюжету режисер Марина Назаренко взяла твори Корнія Чуковського про «Доктора Айболита», однак дія буде більш осучаснена. Вистава інтерактивна, тому маленькі глядачі зможуть не лише переглянути постановку, а й взяти у ній участь.

Про нову виставу Рівненського театру ляльок розповідає директор Володимир Данилюк:

- Зараз саме наші цехи працюють на реквізитом, над ляльками. Ідея цієї вистави переноситься у звичайний учнівський клас і тоді розігрується постановка, коли діти не статично себе ведуть, а підтримують гру акторів, постійний рух, дія, а класика все-таки - це Чуковський... На цьому виховувалися ми і треба виховувати наших дітей.

Вистава «Бармалей» розрахована для дошкільнят та учнів початкової школи. Її прем’єру запланували на 21 березня до Дня лялькаря. Також до дня лялькаря діти, що вже рік займаються у театральній студії «Лялькові сходинки», поставлять нову виставу та підіб’ють підсумки своїх досягнень. 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень