

Симона Петлюру і Тараса Шевченка
Сьогодні – 140 років від дня народження Симона Петлюри. З цієї нагоди представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку голові директорії УНР.
Між тим, у Рівному на честь Петлюри назвали вулицю, адже в часи Перших визвольних змагань він бував у місті й виступав на мітингах перед громадою саме на цій вулиці.
На урочистості прийшли перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк разом із заступницею голови ОДА Світланою Богатирчук-Кривко.
[media=145150][media=145141]
Пізніше представники обласної та міської влади разом з небайдужими рівнянами зібралися біля монумента Тараса Шевченка на Майдані Незалежності, аби відзначити 158-му річницю з дня його перепоховання.
Нагадаємо, сьогодні у Рівному відзначають також 20 річницю встановлення пам’ятника Кобзарю.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
На польському ТБ показали мапу, де пів України належить Польщі?
В Україні підвищили пенсії: кому додали лише 578 грн, а кому – 5000 грн (ФОТО)
Штраф або позбавлення прав на рік: На водіїв чекає покарання за «популярне» порушення
Неочевидні причини відмовитися від кави
Чоловік, якого розшукували, ховався у селі біля Рівного (ФОТО)
У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:
11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте
На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.