У Рівному вперше стартує міжнародний кінофестиваль

Фільмом відкриття фестивалю стане світова прем’єра

Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії» проходитиме впродовж 5-ти днів - з 24 до 28 серпня. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться у кінотеатрі «Мультиплекс» (КЦ «Ера»). Покази конкурсних фільмів проходитимуть у кінопалаці «Україна» з 25 до 27 серпня.

Кінофестиваль має дві конкурсні програми: міжнародну та національну. До міжнародної програми входять повнометражне та короткометражне ігрове кіно, короткометражне документальне та анімаційне кіно. Національна конкурсна програма включає повнометражні та короткометражні фільми українських авторів.

Про це все докладно говоритимуть на прес-конференції, що запланована на 12-00 годину 2 липня у кінотеатрі «Мультиплекс». Як йдеться у анонсі заходу,  на прес-конференції будуть анонсовані фільми конкурсної програми та анонс світової прем’єри, яка стане фільмом відкриття кінофестивалю. Крім того, представлять учасників, склад журі та інші цікаві деталі про міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії», який вперше проходитиме у Рівному.

Серед спікерів прес-конференції директор Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» Віктор Булига, начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко, член журі кінофестивалю «Місто Мрії» та продюсер компанії Wilhelm Creative Center Віктор Вільгельм (Чехія),  член журі кінофестивалю «Місто Мрії», президент Гільдії сценаристів України Андрій Бабік та актор театру та кіно, заслужений артист України, експерт з відбору конкурсних фільмів, режисер церемонії урочистого відкриття та закриття кінофестивалю Станіслав Лозовський.

 

 

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень