У Рівному вперше стартує міжнародний кінофестиваль

Фільмом відкриття фестивалю стане світова прем’єра

Рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії» проходитиме впродовж 5-ти днів - з 24 до 28 серпня. Офіційне відкриття фестивалю відбудеться у кінотеатрі «Мультиплекс» (КЦ «Ера»). Покази конкурсних фільмів проходитимуть у кінопалаці «Україна» з 25 до 27 серпня.

Кінофестиваль має дві конкурсні програми: міжнародну та національну. До міжнародної програми входять повнометражне та короткометражне ігрове кіно, короткометражне документальне та анімаційне кіно. Національна конкурсна програма включає повнометражні та короткометражні фільми українських авторів.

Про це все докладно говоритимуть на прес-конференції, що запланована на 12-00 годину 2 липня у кінотеатрі «Мультиплекс». Як йдеться у анонсі заходу,  на прес-конференції будуть анонсовані фільми конкурсної програми та анонс світової прем’єри, яка стане фільмом відкриття кінофестивалю. Крім того, представлять учасників, склад журі та інші цікаві деталі про міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії», який вперше проходитиме у Рівному.

Серед спікерів прес-конференції директор Рівненського міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії» Віктор Булига, начальник міського управління культури і туризму Тарас Максименко, член журі кінофестивалю «Місто Мрії» та продюсер компанії Wilhelm Creative Center Віктор Вільгельм (Чехія),  член журі кінофестивалю «Місто Мрії», президент Гільдії сценаристів України Андрій Бабік та актор театру та кіно, заслужений артист України, експерт з відбору конкурсних фільмів, режисер церемонії урочистого відкриття та закриття кінофестивалю Станіслав Лозовський.

 

 

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень