ON-LINE

У Рівному відмовили дітям-сиротам у прийнятті на квартирний облік

вівторок, 17 вересня 2019
Двом 16-річним дівчатам

Яні Архипенко відмову аргументували тим, що вона приймає спадщину від свого померлого батька – одну третю трикімнатної квартири на вулиці Мельника з житловою площею понад 36 кв. метрів. Тож, відповідно до документа від 1984 року держави УРСР, яким користуються у міськраді при прийнятті на квартирний облік,

матиме житлову площу більшу за 6 кв. метрів.

А ось щодо другої сироти – Олени Олейнікової, яку ще вісім років тому взяла під опіку працівниця обласної служби у справах дітей Тетяна Бурка, і відтоді вона живе у Рівному - аргументи були інші.

Дівчина зареєстрована у селі Плотина Станично-Луганського району, яке належало до Вільхівської сільської ради. Але три роки тому цю раду ліквідували. І, оскільки це зона АТО, натомість створили військово-цивільну адміністрацію. А така адміністрація не є органом місцевого самоврядування. Відповідно, не може ставити на квартирний облік сиріт.

Пояснює начальник відділу обліку й розподілу житла міськвиконкому Наталія Марщівська:

І тут виникає така суперечність. Тобто діти-сироти приймаються на квартирний облік за місцем походження, проживання до моменту позбавлення батьківських прав. Тобто повинна ставитися Вільхівською селищною радою, якої на сьогодні не існує. Ми її не можемо, тому що це не дитина, яка проживала у нас.

Наталія Марщівська навела ще один аргумент: за дівчинкою у селі Плотина на Луганщині закріплене житло, та й у черзі дітей-сиріт на отримання житла у Рівному, якби її поставили на облік, вона була б аж 174-ою. Тож міськвиконком у прийнятті її на квартирний облік відмовив.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного