ON-LINE

У Рівному відкрили ТІЦ і він прийняв перших туристів (ФОТО)

середа, 11 липня 2018
Це відбулося сьогодні

Фото Юрія Ойцюся

Туристично-інформаційний центр почав діяти на вулиці Соборній поблизу пам’ятника Марії Несвицькій. Він розташований у споруді зі скла та металу і позначений на даху літерою "І".

Підприємець, який його обслуговуватиме, відомий рівненський веломандрівник Юрій Ойцюсь розповів, що відкриття було дуже позитивним і приємним. На нього прийшло чимало людей – журналістів, представників влади, просто цікавих. Втім, найголовніше, що у ТІЦ сьогодні навіть приходили перші туристи:

Були в нас уже туристи з Чехії – чоловік і жінка. Вони прийшли поспілкуватися. Вони більше розповіли, чому вони приїхали і куди. Взяли у нас мапу: так просто подивитися більше, ніж для якоїсь інформації.

 

Рівнян багато заходить. Питають: «А що це таке? Для чого?». Людям в новинку, що щось всередині розвивається: внутрішній туризм, а не зовнішній.  

За словами Юрія Ойцюся, у туристично-інформаційному центрі є книги, листівки та підбірка буклетів про Рівне та Рівненщину, безкоштовні мапи. У ТІЦі можуть надати інформацію про готелі, заклади громадського харчування, туристичні маршрути тощо. А в процесі роботи з’ясовуватимуть, якої ще інформації бракує туристам.

Мирослава Опанасик Радіо Трек
Теги: Туризм, ТІЦ

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублений військовий квиток на прізвище Несенчук

    Загублений військовий квиток виданий на прізвище Несенчук Володимир. Прохання...
  • Загублено документи на прізвище Билень

    Сьогодні, близько 15:00 години, поблизу бізнес-центру готелю «Мир» було...
  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного